0,- Kč
Nákup bez registrace!
Nákup s registrací

   

Kamenná prodejna

 Firma, jejíž stránky právě prohlížíte vznikla v roce 1992.  Postupně se   specializovala na sortiment potřeb pro  umělce, výtvarníky a hobby. Našim   zákazníkům nabízíme široké spektrum  špičkových výrobků zahraničních i českých firem

Mezi nejznámější patří například Daler-Rowney, Marabu, Talens, Lefranc, Nerchau, Folia, Fabriano, UMTON,
KOH-I-NOOR HARDTMUTH, Faber-Castell a mnoho dalších. Pro převážnou část sotrimentu je naše firma přímým dovozcem od zahraničních dodavatelů.

Zboží, se kterým se seznámíte na našich stránkách, používají profesionálové, umělecké školy, ale je vhodné i pro kutilství, hobby, volný čas a umělecká řemesla.

Vzhledem k velké šíři sortimentu jsou na těchto stránkách uvedeny pouze hlavní položky z oblasti výtvarných a hobby potřeb. V nabídce naleznete přes 3.000 skladových položek, které neustále aktualizujeme a doplňujeme.

Najdete nás v Českých Budějovicích v Široké ulici č. 21 naproti východu z pasáže obchodní galerie Dvořák.

Provozní doba : Po - Pá 9:00 - 18:00, So 9:00 - 12:00 

    

Vyberte si dále z následující nabídky

Výtvarné potřeby všeho druhu

Akvarelové, akrylové, olejové a temperové barvy, malířské stojany typu A, stolní malířské stojany a malířská plátna, široký výběr papírů a bloků, školní pomůcky, hobby barvy na hedvábí, keramiku, sklo, porcelán a textil, bužírky, mozaiky, modelovací hmoty FIMO, pedig, origami, quilling a řadu dalších.

Věříme, že si v naší prodejně výtvarných potřeb vyberete vše co potřebujete a budete spokojeni s kvalitou zboží i služeb. Přejeme Vám příjemný nákup.
Výtvarné potřeby - Hana Šimůnková 

 

 


AKTUALITY

KONTAKT

Výtvarné potřeby
Hana Šimůnková - TAP
Široká 444/21
370 01 České Budějovice
 
Tel.: 386 356 586
Fax. 386 355 870